III Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2020 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Walentyna Staszałek, l. 80,
  • śp. Jan Kowalewski, l. 67,
  • śp. Krzysztof Ogniewski, l. 64.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zachowanie wskazania, aby w kaplicy nie przebywało równocześnie więcej niż dziesięć osób.

1. Zapraszamy wiernych do udziału we Mszach świętych. Msze święte w naszym kościele są sprawowane w następujących godzinach: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.30 i 18.00. Według obecnie obowiązujących przepisów sanitarnych w naszym kościele mogą być obecne 52 osoby. Aby zachować między osobami odpowiednio duży odstęp, na ławkach zaznaczone są miejsca, w których wierni mogą uczestniczyć we Mszy. Prosimy, aby wszystkie osoby uczestniczące we Mszy miały założone maseczki ochronne. Kapłani mają obowiązek założenia maseczek podczas udzielania Komunii świętej, podczas zbierania tacy oraz podczas spowiedzi. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby udział we Mszy był dla wszystkich bezpieczny!

• środa:
    – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła;
  • I piątek miesiąca:
    - rozpoczęcie nabożeństw majowych – codziennie o 17.30;
    - adoracja Pana Jezusa w kaplicy do 22.00;
  • I sobota miesiąca – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski:
    - Msze w naszym kościele o 7.00, 12.00 i 18.00.
    - Wypełniając prośbę Matki Bożej wypowiedzianą w Fatimie zapraszamy do udziału w nabożeństwach pierwszych sobót miesiąca: Msza święta o 7.00 będzie sprawowana jako wynagrodzenie za bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Poczęciu NMP;
  • przyszła niedziela:
    - o 16.30 i 17.00 zmiana tajemnic różańcowych: zelatorzy poinformują należących do róż różańcowych o właściwej godzinie.

3. Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej – w niedziele spowiadać będziemy 15 minut przed Mszą świętą, zaś w dni powszednie od 17.00 – godzinę przed Mszą wieczorną. Wciąż istnieje także możliwość telefonicznego umówienia się na spowiedź świętą – nr tel. 518906766.

4. W każdą niedzielę transmitowana jest Msza święta z naszego kościoła: godzina 11.50 transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Mszy świętej.
W transmisji internetowej można uczestniczyć poprzez wejście na naszą parafialną stronę internetową (www.parafiawojciech.pl), a następnie zaznaczenie linku, który ukaże się na stronie kilka minut przed początkiem transmisji.
Niedzielne Msze o 12.00 są transmitowane także przez Radio Koszalin.

5. W pilnych sprawach związanych z biurem parafialnym prosimy o kontakt – nr tel. 518906766.

6. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary składane „na tacę” na konto parafialne i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!