ks. Andrzej Hryckowian - proboszcz

- 29.05.1993 r.: święcenia kapłańskie w Kołobrzegu
- 1993-1996: wikariusz w Parafii pw. św. Józefa w Słupsku
- 1996-1997: wikariusz w Parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie
- 1997-2002: studia specjalistyczne w Paderborn / Niemcy zakończone zdobyciem doktoratu
- 2002-2006: sprawowanie funkcji ojca duchownego w Seminarium i prowadzenie wykładów z Katolickiej Nauki Społecznej
- 2006-2007: proboszcz Parafii w Manowie
- 2007-2011: dyrektor CEF Koszalin
- od 2011: proboszcz Parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie

ks. Zbigniew Werra - wikariusz

ks. Werra port.A

Od 31 sierpnia 2016 r. dekretem Biskupa Ordynariusza mianowany wikariuszem naszej parafii.

ks. Zbigniew Jędrzejczyk - wikariusz

ks jedrzejczykzbigniewUrodził się 06.05.1967 r. w Piasecznie. Rodzice: śp. Jan i śp. Danuta; siostra – Dagmara. W 1986 r. ukończył LO w Piasecznie i w tym samym roku rozpoczął formację we wspólnocie Drogi Neokatechumenalnej w swojej parafii. W latach 1987-1993 studiował na Wydziale Teologicznym Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie, kierunek Misjologia. W latach 1993-1998 pracował jako katecheta w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zalesiu Dolnym. W 1998 r. wyjechał jako świecki wolontariusz do parafii w Tbilisi (Gruzja) w ramach ewangelizacji prowadzonej przez Drogę Neokatechumenalną. Rok później wstąpił do Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego „Redemptoris Mater” w Warszawie. 31.05.2003 r. przyjął święcenia prezbiteratu. Pracował jako wikariusz w parafii w Milanówku (2003-2007) oraz Piasecznie (2007-2012). Od sierpnia 2012 jest wikariuszem parafii p.w. św. Wojciecha w Koszalinie.

ks. Grzegorz Szymanowski

ks szymanowskigrzegorzUrodził się 10 maja 1990 r. w Koszalinie. Pochodzi z miejscowości Strzekęcino (parafia Świeszyno).
W 2009 r. ukończył I LO im. Stanisława Dubois w Koszalinie.
Po zdaniu matury wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie.
24 czerwca 2014 r. przyjął święcenia diakonatu z rąk Ks. Bp Krzysztofa Zadarko w kościele pw. Narodzenia NMP w Świeszynie.
Odbył roczną praktykę duszpasterską w parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie. Po święceniach kapłańskich w dn. 23 maja 2015 skierowany do naszej parafii jako wikariusz.
Jego pasją jest sport (szczególnie koszykówka), czytanie książek, spacery.

ks. Dariusz Wypych - rezydent

ks.WypychUrodził się 27 listopada 1983 r. w Koszalinie.
29 maja 2010 r. przyjął święcenia kapłańskie z rąk Ks. Bp. Edwarda Dajczaka.
W latach 2011-2017 odbywał studia specjalistyczne na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie, które zakończył zdobyciem doktoratu.
Obecnie pełni funkcję Dyrektora Wydziału Katechetycznego w Kurii Biskupiej i jest wykładowcą teologii pastoralnej w Wyższym Seminarium Duchownym.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

ks. Piotr Liwiński - kapelan szpitali

diakon Juliusz Kisiel

W razie nagłej potrzeby kontaktu z ks. kapelanem proszę dzwonić pod numer: 509 683 690