Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12 kwietnia 2020 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Jadwiga Bujakowska, l. 94,
  • śp. Fabian Woźniak, l. 22.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu.

Poza czasem sprawowania Eucharystii nasz kościół jest otwarty. Prosimy o zachowanie wskazania, aby w kościele czy w kaplicy nie przebywało równocześnie więcej niż pięć osób.

1. Wciąż istnieje możliwość telefonicznego umówienia się na spowiedź świętą – nr tel. 518906766.
  2. Msze święte do 19 kwietnia sprawowane są bez udziału wiernych świeckich. Przyjmujmy w sposób duchowy Komunię świętą. Prosimy o uczestniczenie we Mszach świętych poprzez transmisję telewizyjną lub internetową. Najbliższe transmisje internetowe Mszy świętych z naszego kościoła:
  • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego: godzina 6.00 - transmisja Mszy rezurekcyjnej;
  • Poniedziałek wielkanocny: godzina 11.50 - transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Mszy świętej;
  • Niedziela Miłosierdzia Bożego: godzina 11.50 - transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Mszy świętej.

W transmisji internetowej można uczestniczyć poprzez wejście na naszą parafialną stronę internetową (www.parafiawojciech.pl), a następnie zaznaczenie linku, który ukaże się na stronie kilka minut przed początkiem transmisji. Niedzielne Msze o 12.00 będą od przyszłej niedzieli dodatkowo transmitowane na żywo przez Radio Koszalin.

3. W najbliższy piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje post.

4. Bardzo prosimy o dokładne zamykanie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych kościoła i kaplicy.

5. W pilnych sprawach związanych z biurem parafialnym prosimy o kontakt – nr tel. 518906766.

6. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary składane „na tacę” na konto parafialne i za wszelkie wyrazy życzliwości. W każdej odprawianej przez nas, kapłanów Mszy świętej pamiętamy o Was i zawierzamy Was Bogu. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!