Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 24 listopada 2019 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Danuta Kowalczuk, l. 72,
  • śp. Zenon Łukomski, l. 64.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30. Nabożeństwo wypominkowe o 17.15.

1.W tym tygodniu:

• dziś – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:
    - gościmy w naszej Parafii kleryków Seminarium Duchownego w Koszalinie, którzy przy tej okazji zbierać będą ofiary na Seminarium
    ;
  • poniedziałek:
    - podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy w intencji zmarłych w ostatnich trzech miesiącach w koszalińskim hospicjum oraz w intencji modlitewnych kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej;
  • wtorek:
    o 18.40 Rada Duszpasterska;
  • czwartek:
    o 18.40 spotkanie lektorów;
  • piątek:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – święto św. Andrzeja, apostoła:
    - o 9.00 zbiórka ministrantów;
    - o 10.00 schola dziecięca;
  • przyszła niedziela – I Niedziela Adwentu:
    o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
    - adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do 19.00.

1. W poniedziałek – 25 listopada o 17.00 w kościele św. Józefa Rzemieślnika zostanie odprawiona Msza święta w intencji kolejarzy i ich rodzin. Zapraszamy!
  2. We wtorek – 26 listopada o 17.00 w klubie „Zacisze” odbędzie się spotkanie na temat smogu i palenia w piecach; podczas spotkania dowiemy się: czym jest smog, jakie są przyczyny powstania smogu, jak reagować na spalanie odpadów w sąsiedztwie oraz jak otrzymać dofinansowanie na termomodernizację i wymianę źródeł ciepła.
  3. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
  4. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Arka”, „Tygodnik Wojciechowy” oraz kalendarze diecezjalne.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!