XXXIII Niedziela zwykła 17 listopada 2019 r.

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30. Nabożeństwo wypominkowe o 17.15.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - podczas Mszy o 10.30 poświęcenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych;
    - przed kościołem Siostry Maryi Gwiazdy Porannej rozprowadzają swoje rękodzieło;
  • poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
  • środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana:
    o 16.45 w ramach spotkania RPSK wyjazd do seminarium;
  • czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP:
    o 9.00 Msza i spotkanie dla emerytów i rencistów;
    - o 19.00 Rada Parafialna;
  • piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej – przy tej okazji w szczególny sposób dziękować będziemy Bogu za naszych organistów: p. Bogusię i p. Henryka oraz za scholę dziecięcą:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - o 19.30 w kaplicy prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu;
  • sobota:
    - o 10.00 schola dziecięca;
    - o 10.00 przy kaplicy cmentarnej zbiórka tych, którzy chcieliby pomóc Rycerzom Kolumba w porządkowaniu grobów dzieci: prosimy o zabranie ze sobą narzędzi ogrodowych (grabki, miotły, haczki, szpadle) – osoby, które nie mają jak dojechać na cmentarz, prosimy o kontakt z Rycerzami Kolumba; w związku z tą akcją biuro parafialne będzie nieczynne;
  • przyszła niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata:
    - gościć będziemy w naszej Parafii kleryków Seminarium Duchownego w Koszalinie, którzy przy tej okazji zbierać będą ofiary na Seminarium
    .

1. Zapraszamy małżeństwa do udziału w „Weekendzie dla małżeństw” w dniach 22-24 listopada w domu rekolekcyjnym przy seminarium. To szansa na pogłębienie, odnowienie, a czasem odbudowanie miłości małżeńskiej. Szczegóły na plakacie.
  2. Zapraszamy w sobotę – 23 listopada o 14.30 do salki 103 przy katedrze na spotkanie pt. „Chrystus w Europie” z bratem Maciejem z francuskiej Wspólnoty Taize.
  3. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
  4. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Tygodnik Wojciechowy” oraz kalendarze diecezjalne.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!