XXVII Niedziela Zwykła 6 października 2019 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do Wieczności z naszej Parafii:

• śp. Rut Adamczyk, noworodek.

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od godziny 7:30 do 20:00 do kaplicy, na adorację Najświętszego Sakramentu;
w soboty adoracja od godziny 7:30 do 18:30.
O godzinie 17:30 przez cały miesiąc październik - nabożeństwo różańcowe:
Różaniec dla dzieci – w poniedziałki, środy i piątki, o godzinie 17:00 – zapraszamy !

1.  W  TYM  TYGODNIU:

• dziś:
    - 5 minut przed każdą niedzielną Mszą świętą, przez kolejne niedziele - katecheza o modlitwie;
    - podczas Mszy świętej o godzinie 10:30 poświęcenie różańców dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej;
    - o godzinie 17:00 zmiana tajemnic różańcowych;
    - o godzinie 19:00 w Parafii pw. św. Marcina montaż słowno-muzyczny pt. „Tryptyk Rzymski”;
  • poniedziałek
    – wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej
  • wtorek
    - od godziny 16:00 do 18:00 obok biura parafialnego, bezpłatne porady psychologa;
  • środa
    - o godzinie 18:40 spotkanie Rycerzy Kolumba, które rozpocznie się od krótkiej adoracji;
  • czwartek:
    - podczas Mszy świętej o godzinie 18:00, modlić się będziemy w intencji II Synodu naszej Diecezji;
    - o godzinie 18:40 spotkanie parafialnego zespołu synodalnego – zapraszamy;
  • piątek:
    - od godziny 17:00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota:
    - biuro parafialne będzie nieczynne;
    - o godzinie 10:00 spotkanie scholii dziecięcej;
  • przyszła niedziela:
    - Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy !”;
    - przed kościołem zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz sprzedaż kremówek;
    - o godzinie 18:00 spotkanie z kandydatów do bierzmowania;
     - po Mszy świętej o godzinie 18:00 nabożeństwo fatimskie.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych.

2. Zapraszamy do udziału w dniu skupienia dla parafialnych zespołów synodalnych, który odbędzie się w sobotę 12 października, w godzinach: 10:00 – 13:00 w Seminarium Duchownym w Koszalinie.
Udział w dniu skupienia jest bezpłatny - zapisy w zakrystii albo w biurze parafialnym do przyszłej niedzieli.

3. W najbliższą sobotę (12.10.2019) o godzinie 10:00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP (koło katedry), zostanie odprawiona Msza święta w intencji rodziców po stracie dziecka.
Uroczystości pogrzebowe na Cmentarzu Komunalnym rozpoczną się w kaplicy o godzinie 11:30.
Będzie to już osiemnasty pogrzeb dzieci utraconych, pozostawionych w koszalińskim szpitalu.
Zapraszamy również do udziału rodziny dzieci utraconych, których prochy już znajdują się na koszalińskim cmentarzu

4. Duszpasterstwo nauczycieli zaprasza na rekolekcje pod hasłem: "Ochrzczeni i posłani".
Rozpoczęcie w niedzielę - 13 października, zakończenie w środę - 16 października w kościele Ducha Świętego.
Msze święte z nauką rekolekcyjną i warsztatami - w niedzielę o godzinie 18:00, w pozostałe dni o godzinie 19:00.
Rekolekcje poprowadzą: ks. dr Maciej Będziński - Sekretarz Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce oraz siostra Monika Juszka, klaretynka-misjonarka. Zapraszamy.

5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z katedry zaprasza do udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych Odnowy.
W każdą środę od 9 października do 11 grudnia włącznie, po Mszy świętej o godzinie 18:00 w katedrze, będzie wygłoszona konferencja, a następnie w zależności od tygodnia odbywać się będą spotkania w grupach, w salkach na plebani, bądź nabożeństwa w kościele.

6. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

7. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!

ks. Andrzej Hryckowian

tv msza biskup