Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Odwiedziny na cmentarzu

W związku z panującą pandemią koronawirusa i wprowadzonymi przez Radę Ministrów ograniczeniami w przemieszczaniu się Prezydent Miasta Koszalina p. Piotr Jedliński oraz PGK jako Zarządca Cmentarza Komunalnego w Koszalinie apelują o ograniczenie odwiedzin grobów na cmentarzu oraz o zachowanie co najmniej 2 m odległości od innych osób przebywających na terenie cmentarza.

 

Prezydent Koszalina wystosował również apel o stosowanie się do zaleceń dotyczących komunikacji miejskiej i ograniczeń liczby pasażerów w autobusach, także w tych jadących na cmentarz. Przypominamy, że autobusem może jechać tylu pasażerów, ile wynosi połowa miejsc siedzących.

Jeżeli apele nie przyniosą skutku, władze miejskie zmuszone będą zamknąć dostęp do cmentarza, poza pochówkami, w których może uczestniczyć maksymalnie do pięciu osób.

W trudnym czasie pandemii nie spotkamy się z prawdopodobnie z najbliższymi, jeśli nie mieszkają z nami pod jednym dachem. Pozostaną nam telefoniczne życzenia i rozmowy w internecie. Z naszymi bliskimi zmarłymi mamy - jak zawsze - łączność bezprzewodową: modlitwę w zaciszu domowym.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek - piątek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec