Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pozdrowienia z Ukrainy!

dzieciaki dzikujDzieci z domu dziecka na Ukrainie pozdrawiają serdecznie Darczyńców z Koszalina. Dziękujemy wraz z nimi raz jeszcze wszystkim, którzy włączyli się w pomoc dzieciom i sprawili im wiele radości.

Pani Oksana zawiozła wszystkie dary swoim samochodem nabitym do granic możliwości. Dzieci były zdumione ilością prezentów i tym, że są one... z Polski. Nie mogły się doczekać, kiedy będą mogły choćby przymierzyć rzeczy, a czekać trzeba było trzy dni- tyle bowiem trwało sprawiedliwe rozdzielenie garderoby, tak, by każdy został odpowiednio wyposażony i uszczęśliwiony. W poniedziałek z radością dzieci szły do szkoły, w nowych kurtkach, spodniach i butach. Widok ich zadowolonych, wręcz dumnych, min- bezcenny!

Swoją wdzięczność wyraża również pani dyrektor domu dziecka, która cieszy się, że rzeczy starczy na cały rok, a w dodatku są one bardzo dobrej jakości. Dzieci narysowały "Kwiatek nadziei" (jak go nazwały), do którego wkleiły swoje zdjęcia w sprezentowanych rzeczach. W ich imieniu pani Oksana dodaje po polsku: Bardzo serdecznie Wam Wszystkim dziękujemy. Niech dobry Bóg Wam stokrotnie wynagrodzi!

 

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 

W okresie wakacyjnym:

Wtorek
15:00 - 17:00

Piątek
15:00 - 17:00

Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec