Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kolejne prace parafialnego zespołu synodalnego

liturgiaAAby prace parafialnego zespołu synodalnego przebiegały sprawnie, synodalna Komisja do spraw kultu Bożego przygotowała ankietę, mającą się przyczynić do rozwoju życia liturgicznego w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Potrzebujemy szczerych głosów z naszej wspólnoty parafialnej i innych, aby, poszukując rozwiązań, Komisja mogła wziąć pod uwagę realnie istniejące sytuacje.

W ankiecie chodzi nie tylko o wskazanie trudności czy problemów, z którymi boryka się parafia na płaszczyźnie życia liturgicznego, ale głównie o podzielenie się udanymi rozwiązaniami i pomysłami.

Kwestie zawarte w ankiecie nie wyczerpują tematyki związanej z liturgią. Tym cenniejsze będą zatem głosy, które zwrócą uwagę na jeszcze inne, ważne zagadnienia, być może nieuwzględnione w przygotowanej ankiecie.

Ankietę można pobrać (pobierz) i wydrukować, po wypełnieniu złożyć w zakrystii lub na tacę. Można też przesłać ją pocztą elektroniczną w formie pliku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., umieszczając poszczególne odpowiedzi bezpośrednio pod pytaniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączą się w pracę!

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 sobota:  godzina  16:00 
   

aaa

Biuro parafialne

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
16:00 - 17:00

Środa
16:00 - 17:00

Czwartek
16:00 - 17:00

Piątek
16:00 - 17:00

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec