XXV Niedziela zwykła 18 września 2022 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Zbigniew Nowakowski,  l. 91,
  • śp. Henryk Soroczyński, l. 82,
  • śp. Bogdan Goralczyk, l. 77,
  • śp. Wojciech Wróblewski, l. 59

Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W soboty od 7.30 do 18.30.

• dziś:
    - w dniu Diecezjalnej Pielgrzymki do Skrzatusza łączymy się duchowo z pielgrzymami, również z naszej Parafii
    ;
    - dzisiejsza taca przeznaczona jest na Skrzatusz;
    - na stoliku z gazetami znajduje się puszka, do której zbierane są ofiary na kształcenie w Diecezji;
  • wtorek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Hong Hasang i Towarzyszy:
    w tym dniu rozpoczynamy Triduum z o. Pio, które będzie prowadził kapucyn o. Piotr Kwiatek: o 17.30 litania do św. o. Pio; o 18.00 Msza z nauką;
    - o 19.00 spotkanie zelatorów Żywego Różańca;
  • środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty:
    - drugi dzień Triduum z o. Pio:
    o 17.30 droga krzyżowa;
    - o 18.00 Msza z nauką;
  • czwartek:
    - trzeci dzień Triduum z o. Pio:
    o 17.30 adoracja;
    - o 18.00 Msza z nauką;
    - o 17.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady prawne;
  • piątek – wspomnienie św. o Pio z Pietrelciny:
    o 17.00 różaniec, a także okazja do spowiedzi świętej;

1. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w czwartek – 29 września o 19.00. Obecność rodziców obowiązkowa.
  2. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Zapraszamy!
  3. Zapraszamy na naszą stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!