XII Niedziela zwykła 20 czerwca 2021 r.

W ostatnim tygodniu odeszły do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Antonina Zaremba, l. 84,
  • śp. Halina Gotto, l. 75,
  • śp. Cecylia Kalwasińska - Gadyńska, l. 74, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek: o 13.30 modlitwa różańcowa, o 14.00 Msza pogrzebowa z ciałem w kościele.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu pandemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o 17.30. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W sobotę adoracja od 7.30 do 18.30.

1. Prosimy o bezwzględne noszenie maseczek w obrębie kościoła, kaplicy i pomieszczeń parafialnych.
  • dziś:
    po Mszach przed kościołem zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji;
  • poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
  • wtorek:
    o 18.40 spotkanie lektorów;
  • czwartek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela:
    - o 16.30 Msza na zakończenie roku szkolnego – zapraszamy dzieci, młodzież rodziców i nauczycieli
    ;
    - o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - o 18.00 Msza w intencji modlitewnych kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej;
    - po Mszy o 18.00 spotkanie kręgu biblijnego.

1. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową „Śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego” w terminie: 5 – 12 września. W programie między innymi: Gniezno, Komańcza, Zuzela – miejsce urodzenia oraz Warszawa – udział w uroczystościach beatyfikacji. Koszt pielgrzymki – 1.350 zł: obejmuje wyżywienie, autokar, noclegi i przewodników. Zapisy w ramach biura parafialnego.
  2. Serdecznie zapraszamy na XXII Pielgrzymkę Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Świętą Górę k/ Polanowa), która odbędzie się w niedzielę – 27 czerwca. Wyjazd autokarem z Góry Chełmskiej o 13.00 . O 15.00 Msza Święta pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Włodarczyka na Świętej Górze w Polanowie. Powrót autokarem po Mszy.
  3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych w Koszalinie: magisterskich oraz podyplomowych – dalsze szczegóły dostępne są na plakatach.
  4. Zapraszamy na XII Pielgrzymkę Rowerową Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, która odbędzie się od 3 do 10 lipca. Każdy uczestnik ma zapewniony nocleg i wyżywienie. Dalsze informacje na naszej stronie internetowej – www.parafiawojciech.pl .
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz Tygodnika Wojciechowego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa!