III Niedziela zwykła 22 stycznia 2023 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Teresa Wawrzonkowska, l. 92, której pogrzeb odbędzie się we wtorek: Msza pogrzebowa o 13.00.

Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W sobotę – od 7.30 do 18.30.

Zostało włączone ogrzewanie kościoła – prosimy o dokładne zamykanie zewnętrznych i wewnętrznych drzwi.

• - dziś: o 15.00 Msza i spotkanie opłatkowe w Hospicjum;
  • wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • środa – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  • czwartek – wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa;
  • sobota – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu;
  • przyszła niedziela:
    gościć będziemy w naszej Parafii zespół „Ad Dei Gloriam”, który śpiewać będzie kolędy podczas Mszy i koncertu o 16.00.

1. Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej umieszczony jest plan kolędy. Początek kolędy: od poniedziałku do piątku o 16.00; w sobotę – od 12.00. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kolędy w pierwszym terminie, zachęcamy do zgłoszenia w zakrystii pragnienia przyjęcia kapłana w terminie dodatkowej kolędy – w czwartek 2 lutego od 16.00.
  2. Biuro parafialne podczas trwania kolędy czynne od wtorku do piątku od 15.00 do 15.45, w sobotę od 10.00 do 11.00. Podczas trwania kolędy okazja do spowiedzi świętej w dni powszednie 15 minut przed Mszą świętą.
  3. W ramach biura parafialnego przyjmujemy zapisy do bierzmowania dla uczniów klas VII i starszych. Prosimy, aby kandydat przyszedł do biura w obecności jednego z rodziców.
  4. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Apostolstwo Chorych” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego!