II Niedziela zwykła 15 stycznia 2023 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Barbara Skibińska, l. 85,
  • śp. ks. Kazimierz Mordacz, l. 64 (rezydent w Parafii pw. św. Ignacego z Loyoli w Koszalinie).

Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, ofiary wojny na Ukrainie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W sobotę – od 7.30 do 18.30.

Zostało włączone ogrzewanie kościoła – prosimy o dokładne zamykanie zewnętrznych i wewnętrznych drzwi.

• dziś:
    o 16.00 parafialne spotkanie opłatkowe;
  • czwartek:
    od 17.00 obok biura bezpłatne porady prawne;
  • przyszła niedziela:
    o 15.00 Msza i spotkanie opłatkowe w Hospicjum.

1. Na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej umieszczony jest plan kolędy. Początek kolędy: od poniedziałku do piątku o 16.00; w sobotę – od 12.00.
  2. Biuro parafialne podczas trwania kolędy czynne od wtorku do piątku od 15.00 do 15.45; w najbliższą sobotę biuro parafialne będzie nieczynne. Podczas trwania kolędy okazja do spowiedzi świętej w dni powszednie 15 minut przed Mszą świętą.
  3. W ramach biura parafialnego przyjmujemy zapisy do bierzmowania dla uczniów klas VII i starszych. Prosimy, aby kandydat przyszedł do biura w obecności jednego z rodziców.
  4. Zapraszamy na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w terminie 20-22.01.2023 r. w Skrzatuszu. Poprowadzi je ks. Adam Rybicki (prof. KUL) w temacie: "Duchowy sens cielesności".
  5. Zapraszamy na stronę internetową naszej Parafii – www.parafiawojciech.pl
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnika Wojciechowego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego!