XXIV Niedziela zwykła 12 września 2021 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Lidia Warych, l. 87,
  • śp. Stanisława Mroczkowska, l. 95,
  • śp. Eugeniusz Więcławski, lat 83,
  • śp. Zenon Najder, l. 82.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu pandemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W sobotę adoracja od 7.30 do 18.30.

1. Prosimy o bezwzględne noszenie maseczek w obrębie kościoła, kaplicy i pomieszczeń parafialnych.
  • dziś:
    podczas Mszy o 10.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych;
  • poniedziałek:
    wspomnienie św. Jana Chryzostoma;
    - po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo Fatimskie
  • wtorek: święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
  • środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, Pani Skrzatuskiej;
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek: wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, Biskupa;
    - o 9.00 Msza św. dla emerytów i rencistów;
  • piątek:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota: święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski
  • przyszła niedziela:
    - o 11.00 uroczystości odpustowe w Skrzatuszu – nasza Parafia organizuje wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodych do Skrzatusza w sobotę 18 września oraz na niedzielne uroczystości odpustowe. Zapisy przyjmujemy w zakrystii oraz w ramach biura parafialnego;
    - taca w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na Skrzatusz.

1. Zapraszamy dzieci do świetlicy parafialnej we wtorki, środy i czwartki od 16.00 do 18.00. Zapewniamy dzieciom opiekę pedagogów połączoną z grami i zabawami.
  2. W dniach od 20 do 23 września będziemy przeżywali w naszej Parafii Triduum z o. Pio.
  3. Nasza parafia organizuje wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodych w Skrzatuszu w sobotę 18 września.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz Tygodnika Wojciechowego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego roku szkolnego! Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!