Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 4 kwietnia 2021 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii śp. Stanisław Łysoń, l. 82, kt6órego pogrzeb odbędzie się we wtorek (06.04): Msza pogrzebowa o 11.30, dalsze uroczystości na cmentarzu o 12.30.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu pandemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy codziennie od 7.30 do 20.00. W sobotę adoracja od 7.30 do 18.30.

1. W naszym kościele według obecnie obowiązujących przepisów w liturgii może uczestniczyć 50 osób, nie wliczając w tę liczbę kapłanów i ministrantów. Prosimy o bezwzględne noszenie maseczek w obrębie kościoła, kaplicy i pomieszczeń parafialnych.
  • dziś – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:
    - wystawienie Najświętszego Sakramentu w Grobie o 5.30;
    - rezurekcja o 6.00
    (transmisja w internecie na stronie www.parafiawojciech.pl);
    - nie będzie Mszy o 7.30
    ; pozostałe Msze: 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 15.00,16.30 i 18.00;
    - do przyszłej niedzieli codziennie o 17.45 nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  • poniedziałek wielkanocny
    – 34 rocznica konsekracji naszego kościoła przez śp. ks. kardynała nominata Ignacego Jeża
    - Msze według porządku niedzielnego
    - w internecie transmisja Mszy świętej o 12.00;
    - ofiary złożone na tacę są przeznaczone na kształcenie w diecezji;
    - ostatni dzień praktyki diakońskiej w naszej Parafii diakona Mariusza Wolendera – dziękując za jego posługę już dziś zapraszamy diakona Mariusza do odprawienia w naszym kościele Mszy prymicyjnej w niedzielę 30 maja br. o 12.00;
  • wtorek wielkanocny:
    po Mszy o 18.00 konferencja formacyjna Żywego Różańca;
  • piątek wielkanocny:
    - nie obowiązuje post;
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota wielkanocna:
    o 16.30 Msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej ze SP nr 3 i ich rodziców;
  • Niedziela Miłosierdzia Bożego:
    - przed każdą Mszą modlić się będziemy Koronką do Miłosierdzia Bożego
    - o 16.30 dodatkowa Msza święta
    - święto patronalne Caritas – dziękujemy członkom Caritas parafialnej
    ; zbiórka do puszek na cele charytatywne.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne od środy.
  2. Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie zaprasza do zapisów uczniów do klasy pierwszej na nowy rok szkolny. Szkoła oferuje wysoką jakość edukacji i wychowania. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji na ulotkach dostępnych na stoliku z gazetami.
  3. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl .
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, „Miłujcie się” oraz Tygodnika Wojciechowego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!!!