XXVIII Niedziela zwykła 11 października 2020 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii śp. Henryk Piński, l. 91. Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. W soboty adoracja od 7.30 do 18.30. O 17.30 przez cały październik nabożeństwo różańcowe; różaniec dla dzieci – w poniedziałki, środy i piątki o 17.00 – zapraszamy!

• dziś – 20 Dzień Papieski:
    - przed kościołem zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia
    – z tego powodu nasza taca remontowa jest przeniesiona na niedzielę – 18 października;
    - przed kościołem sprzedaż kremówek – kremówki będą zapakowane w ciastkarni – nasi Rycerze Kolumba zajmują się tylko ich sprzedażą;
  • wtorek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego:
    od 16.00 do 18.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady psychologa;
    - nabożeństwo fatimskie rozpocznie się o 17.30 od modlitwy różańcowej, po niej Msza święta i procesja;
  • środa:
    o 18.40 spotkanie Rycerzy Kolumba;
  • czwartek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;
  • piątek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej:
    od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, męczennika:
    - w kościele pw. św. Józefa (obok katedry) pogrzeb dzieci utraconych:
    o 10.00 Msza święta, o 11.30 modlitwy w kaplicy na cmentarzu;
  • przyszła niedziela:
    rozpoczęcie katechez pięciominutowych przed każdą Mszą świętą.

2. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i błogosławionego tygodnia!

ks.Andrzej Hryckowian