XVI Niedziela zwykła 19 lipca 2020 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Stanisława Walczak, l. 82,
  • śp. Tadeusz Sztyk, l. 66,
  • śp. Bogdan Stańczyk, l. 70.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. W soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

• środa – święto św. Marii Magdaleny:
    - o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy: do skrzyneczki przy ambonie prosimy składać na karteczkach prośby i podziękowania;
  • czwartek – święto św. Brygidy, patronki Europy;
  • piątek – wspomnienie św. Kingi: od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – święto św. Jakuba, Apostoła:
    - dzień imienin ks. bp. Krzysztofa Zadarki oraz ks. bp. Krzysztofa Włodarczyka – polecajmy czcigodnych Solenizantów Opatrzności Bożej;
    - o 18.00 Msza w intencji modlitewnych kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej;
  • przyszła niedziela:
    - po Mszach błogosławieństwo pojazdów.

2. Zachęcamy do spowiedzi świętej – prosimy po spowiedzi świętej o dezynfekcję folii zawieszonej w konfesjonale na wysokości ust. Wciąż istnieje także możliwość telefonicznego umówienia się na spowiedź świętą – nr tel. 518 906 766.

3. Zainteresowanym podjęciem studiów teologicznych przedstawiamy szczegóły na plakatach.

4. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.

5. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i błogosławionego czasu wakacji i urlopów!