XII Niedziela zwykła 21 czerwca 2020 r.

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii: śp. Jan Kryński, l. 81, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek (23.06): Msza pogrzebowa o 10.00, dalsze uroczystości na cmentarzu o 11.00.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. W soboty adoracja od 7.30 do 18.30.
O 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

• dziś:
    - o 16.00 w kościele katecheza dla dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania;
    - zbiórka do puszek na kształcenie w Diecezji;
  • wtorek:
    - o 15.30 spotkanie parafialnej wspólnoty Caritas;
  • środa – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  • piątek:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;

3. Decyzją Księdza Biskupa kończą pracę w naszej Parafii ks. Zbigniew Werra, który został proboszczem w Parafii Łekno oraz ks. Grzegorz Szymanowski, który odchodzi do Parafii pw. Narodzenia NMP w Szczecinku.
W przyszłą niedzielę podczas Mszy o 12.00 dziękować będziemy za pracę w naszej Parafii ks. Zbigniewowi, zaś w niedzielę – 23 sierpnia o 12.00 ks. Grzegorzowi.

4. Zachęcamy do spowiedzi świętej – jeden kapłan spowiada w salce przy zakrystii, a drugi w konfesjonale – prosimy po spowiedzi świętej o dezynfekcję folii zawieszonej w konfesjonale na wysokości ust. Wciąż istnieje także możliwość telefonicznego umówienia się na spowiedź świętą – nr tel. 518906766.

5. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek od 16.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.

6. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa!