Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24 maja 2020 r.

Polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich zmarłych z naszych rodzin, z naszej Parafii, zmarłych z powodu epidemii w naszej Ojczyźnie i na całym świecie, wołając: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. W soboty adoracja od 7.30 do 18.30. Prosimy o zachowanie wskazania, aby w kaplicy nie przebywało równocześnie więcej niż piętnaście osób. Nabożeństwa majowe – codziennie o 17.30.

 1. W tym tygodniu:
 • dziś:
  - Msze święte w naszym kościele są sprawowane w następujących godzinach: 7.30, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.30, 15.00 i 18.00.
  Według obecnie obowiązujących przepisów sanitarnych w naszym kościele może być obecnych 90 wiernych. Prosimy, aby wszystkie osoby uczestniczące we Mszy miały założone maseczki ochronne; o 16.00 Msza dla II grupy dzieci z klas III z SP nr 10 oraz ich rodziców a także dla dzieci z pozostałych szkół. O 19.00 Msza święta dla grupy kandydatów do bierzmowania –– o terminie spotkania każdy kandydat został indywidualnie powiadomiony.
  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby udział we Mszy był dla wszystkich bezpieczny – w tym tygodniu zostało przeprowadzone ozonowanie naszego kościoła i kaplicy!
 • poniedziałek:
  -
  o 18.00 Msza w intencji ks. Grzegorza Szymanowskiego w dniu jego imienin;
 • wtorek – wspomnienie św. Filipa Neri;
 • środa:
  -
  o 18.40 spotkanie Rycerzy Kolumba;
 • czwartek:
  -
  o 18.40 w kościele spotkanie lektorów;
 • piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej;
 • przyszła niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego:
  - Msze święte w naszym kościele są sprawowane w następujących godzinach: 7.30, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.30, 15.00 i 18.00;
  - o 19.00 Msza święta dla grupy kandydatów do bierzmowania – o terminie spotkania każdy kandydat został indywidualnie powiadomiony.
 1. Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej – w niedziele spowiadamy 15 minut przed Mszą świętą, zaś w dni powszednie od 17.00 – godzinę przed Mszą wieczorną. Wciąż istnieje także możliwość telefonicznego umówienia się na spowiedź świętą – nr tel. 518906766.
 2. Do końca maja transmitowana jest Msza święta z naszego kościoła: godzina 11.50 transmisja koronki do Miłosierdzia Bożego oraz Mszy świętej. W transmisji internetowej można uczestniczyć poprzez wejście na naszą parafialną stronę internetową (www.parafiawojciech.pl), a następnie zaznaczenie linku, który ukaże się na stronie kilka minut przed początkiem transmisji. Niedzielne Msze o 12.00 są transmitowane także przez Radio Koszalin.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. 

 1. W pilnych sprawach związanych z biurem parafialnym prosimy o kontakt – nr tel. 518906766.
 2. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i za wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

ks. Andrzej Hryckowian


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec