XXIX Niedziela zwykła 20 października 2019 r.                    

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

 • śp. Barbara Janowska,    l. 82,
 • śp. Urszula Szafraniec, l. 64,
 • śp. Adam Ptak, l. 66.                            

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30. O 17.30 przez cały październik nabożeństwo różańcowe; różaniec dla dzieci – w poniedziałki, środy i piątki o 17.00 – zapraszamy!

1.W tym tygodniu:

 • dziś – Niedziela Misyjna:
  - podczas Mszy o 9.00, 12.00, 15.00 i 18.00 gościmy wspólnotę Emmanuel;
  - w całej Polsce odbywa się dziś liczenie wiernych obecnych na Mszach świętych i przystępujących do Komunii świętej;
 • poniedziałek:
  -
  o 18.40 spotkanie lektorów;
 • wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II;
 • środa:
  -
  o 18.40 spotkanie Rycerzy Kolumba – rozpoczęcie w kaplicy od krótkiej adoracji;
 • piątek – święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie:
  - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  - podczas Mszy o 18.00 Komunia święta będzie udzielana pod dwiema postaciami;
 • sobota:
  -
  o 9.00 zbiórka ministrantów
  -
  o 10.00 schola dziecięca;
  - o 10.30 w kaplicy adoracja dla dzieci prowadzona przez Siostry Maryi Gwiazdy Porannej.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych. 

 1. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Prosimy, aby na kartkach wypominkowych, znajdujących się na stoliku za ławkami wypisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych w mianowniku, drukowanymi literami, podając swoją ulicę zamieszkania – podobnie, jak w poprzednich latach zostanie ułożony grafik ulic, który pozwoli nam zorientować się, w jakim dniu będą czytane wypominki za naszych zmarłych.
 2. Rodziny i małżeństwa przeżywające trudności zachęcamy do skorzystania z pomocy Poradni Rodzinnej, mieszczącej się w Koszalinie, przy ul. Andersa 24. W poradni skorzystać można z pomocy: doradcy życia rodzinnego, prawnika, kapłana, pedagoga, psychologa, mediatora czy terapeuty uzależnień. Szczegóły na stronie: www.diecezjakoszalin.pl                                                      
 3. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl                
 4. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”. Osoby, które złożyły deklarację uczestniczenia w „Różańcu dla rodziców” prosimy o odbiór ze stolika z gazetami przygotowanych imiennie kartek. Myślimy o pielgrzymce i kolonii z Parafii: na kartkach są umieszczone pewne propozycje – osoby zainteresowane prosimy o anonimowe zaznaczenie najlepszej, ich zdaniem, propozycji.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!

ks. Andrzej Hryckowian

WAŻNE

tv msza biskup

Jerozolima


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec