XXIII Niedziela zwykła 8 września 2019 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Janina Kiersz, l. 74.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Skrzatusz
    ;
    - po Mszy o 12.00 festyn parafialny;
    - w związku z festynem nie będzie Mszy o 15.00;
    - po Mszy o 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania;
  • poniedziałek:
    o 18.00 w salce św. Maksymiliana spotkanie rodzin szensztackich;
  • wtorek:
    - od 16.00 do 18.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady psychologa;
    - o 18.40 w kościele spotkanie formacyjne Żywego Różańca oraz spotkanie zelatorów Żywego Różańca;
  • środa:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
    - o 19.30 w kaplicy w ramach spotkania kapłanów dekanatu Koszalin nieszpory;
  • czwartek:
    podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy w intencji II Synodu naszej diecezji:
    - o 18.40 spotkanie lektorów;
    - o 19.00 w sali kominkowej pierwsze spotkanie w ramach kursu Alfa;
  • piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - po Mszy o 18.00 nabożeństwo fatimskie;
  • sobota – święto Podwyższenia Krzyża świętego:
    - o 11.00 Msza zamówiona przez koło pszczelarskie z Koszalina;
  • przyszła niedziela: uroczystości odpustowe w Sanktuarium diecezjalnym w Skrzatuszu.

1. Parafia nasza organizuje wyjazd na uroczystości do Skrzatusza: w sobotę – 14 września o 10.00 wyjazd na spotkanie młodzieży, a następnego dnia o 7.00 wyjazd dla wszystkich. Koszt wyjazdu dla młodzieży z racji dofinansowania wynosi 10 zł od osoby, dla dorosłych 40 zł. Zapisy w zakrystii oraz w ramach biura parafialnego.
  2. Pragniemy poinformować, że uroczystość I Komunii świętej w naszej Parafii odbędzie się w niedzielę 10 maja 2020 roku. Już dziś zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie w poniedziałek 30 września o 18.45.
  3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych – szczegóły dostępne są na plakacie.
  4. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl
  5. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień!