XX Niedziela zwykła - 18 sierpnia 2019 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Anna Rynkiewicz, l. 97.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

1.W tym tygodniu:

• wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
  • środa – wspomnienie św. Piusa X, papieża:
    o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • czwartek – wspomnienie NMP Królowej;
  • piątek: od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie św. Bartłomieja, apostoła.

2. W okresie wakacji biuro parafialne czynne we wtorki i w piątki od 15.00 do 17.00.

3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych – szczegóły dostępne są na plakacie.

4. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

5. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu wakacji i urlopów!