XII Niedziela Zwykła - 23 czerwca 2019 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do Wieczności:

• śp. Zofia Krupa, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, Msza święta pogrzebowa o godzinie 11:30, dalsze uroczystości na cmentarzu o godzinie 13:00.

Wieczny odpoczynek racz ej dać Panie…

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu

• codziennie, prócz sobót, od godziny 7:30 do godziny 20:00 do kaplicy;
  • w soboty adoracja od godziny 7:30 do godziny 18:30.

Nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godzinie 17:30.

• poniedziałekUroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
    o godzinie 18:40 - spotkanie lektorów;
  • środa:
    o godzinie 13:00 Msza święta na rozpoczęcie kolonii katolickich;
  • piątekUroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    od godziny 17:00 okazja do spowiedzi świętej;
    możliwość uzyskania odpustu zupełnego za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa – uczynimy to podczas nabożeństwa o godzinie 17:30;
    podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 Komunia święta będzie udzielana pod dwiema postaciami;
    z racji uroczystości nie obowiązuje post;
  • sobotaUroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
    pamiętajmy w modlitwie o solenizantach, między innymi o ks. Biskupie Pawle Cieśliku;
  • przyszła niedziela
    o godzinie 15:00 na Górze Chełmskiej kolejna katecheza z cyklu „Kazania na Górze”; temat katechezy – „Owoce Ducha Świętego – pokój”, a wygłosiks. Wojciech Wójtowicz, rektor WSD Koszalin.

2.  W okresie wakacji biuro parafialne czynne będzie we wtorki i w piątki od 15.00 do 17.00.

• we wtorki od godziny 15:00 do 17:00;
  • w piątki od godziny 15:00 do 17:00.

3. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych – szczegóły dostępne są na plakacie.

4. Serdecznie zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 1 - 13 sierpnia.
Koszt - 180 zł.
Zapisy do grupy pierwszej (dekanaty Koszalin, Darłowo, Mielno, Polanów) i szczegółowe informacje u ks. Mateusza Chmielewskiego ( tel. 697 574 222 ).

5. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

6. Polecamy także prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości.
Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!