XXXIII Niedziela zwykła - 18 listopada 2018 r.

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.
Wypominki codziennie o 17.15.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - gościmy w naszej Parafii kleryków Seminarium Duchownego, którzy proszą nas o wsparcie modlitewne i materialne;
    - podczas Mszy o 10.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej;
  • poniedziałek:
    - o 18.40 do sali kominkowej zapraszamy na kurs Alfa;
  • wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego:
    - o 18.40 Rada Duszpasterska;
  • środa – wspomnienie Ofiarowania NMP;
  • czwartek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej:
    - pamiętajmy w modlitwach o p. Bogusi i p. Henryku oraz o należących do scholii dziecięcej i młodzieżowej;
  • piątek:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy;
    - o 9.00 zbiórka ministrantów; o 10.00 schola;
  • przyszła niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Zwracamy się z prośbą o udział w głosowaniu w konkursie "Głosuj na wielbłąda". Oddając głos na miasto Koszalin możemy wygrać darmowe korony dla naszego koszalińskiego Orszaku. Orszak w miejscowości, która osiągnie największą ilość głosów otrzyma dodatkową atrakcję w postaci... wielbłąda. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa do 30 listopada. Szczegóły na naszej stronie głównej www.parafiawojciech.pl.
Podajemy również bezpośredni link do głosowania - zabiera ono tylko minutę... http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-korony-2018-30.html.

3. Parafia pw. św. Marcina organizuje w dniach 30.01.2019-06.02.2019 pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy wtorek o 18.30 w kaplicy św. Marcina.

4. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

5. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Tygodnik Wojciechowy” oraz kalendarze diecezjalne.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!