XXVII Niedziela zwykła - 7 października 2018 r.

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych codziennie o 17.30; różaniec dla dzieci – w poniedziałki, środy i piątki o 17.00 – zapraszamy!

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - podczas Mszy o 10.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej; o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • poniedziałek:
    - o 12.00 w kaplicy zapraszamy na Mszę w ramach spotkania kursowego kapłanów obchodzących jubileusz 25-lecia kapłaństwa – z tego powodu nastąpi godzinna przerwa w adoracji Najświętszego Sakramentu – przepraszamy!
  • wtorek:
    - od 16.00 do 18.00 obok biura parafialnego bezpłatne porady psychologa;
  • środa:
    - o 18.40 spotkanie Rycerzy Kolumba;
  • czwartek:
    - o 15.30 spotkanie Caritas parafialnej;
    - podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy w intencji II Synodu naszej Diecezji;
  • piątek:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • sobota – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego:
    - o 10.00 schola dziecięca;
    - o 18.00 Msza na zakończenie tegorocznych nabożeństwa fatimskich z kazaniem ks. Wojciecha Wójtowicza – rektora Wyższego Seminarium Duchownego;
    - po Mszy procesja ulicami naszej Parafii, podczas której będziemy odmawiać różaniec – z tego powodu nie będzie nabożeństwa różańcowego o 17.30; na procesję prosimy przynieść świece lub lampiony;
  • przyszła niedziela – Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”:
    - po Mszy o 12.00 krótki koncert Chóru Dziecięcej Akademii Muzycznej pod dyr. Radosława Wilkiewicza;
    - przed kościołem zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz sprzedaż kremówek.

2. W najbliższą sobotę o 10.00 w kościele pw. św. Józefa (koło katedry) zostanie odprawiona Msza w intencji rodziców po stracie dziecka. Uroczystości pogrzebowe na cmentarzu rozpoczną się o 11.30. Pochowane zostaną prochy 104 dzieci.

3. Już dziś zapraszamy wszystkich młodych na comiesięczne czuwania: „Młodzi w Duchu” 16 dnia każdego miesiąca – w dniu wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Najbliższe czuwanie – 16 października w kościele pw. Ducha Świętego. Rozpoczęcie czuwania o 19.30, zakończenie Apelem Jasnogórskim o 21.00.

4. Dziękujemy za nowe ubrania dla dzieci z domu dziecka w Winnicy na Ukrainie. Dary można składać do 10 października w biurze Caritas parafialnej lub w zakrystii. Bóg zapłać!

5. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

6. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!