XXII Niedziela zwykła - 2 września 2018 r.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej Parafii śp. Janina Połońska, l. 96.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Zapraszamy codziennie, z wyjątkiem sobót od 7.30 do 20.00 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu; w soboty adoracja od 7.30 do 18.30.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - o 17.00 zmiana tajemnic różańcowych;
  • poniedziałek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża:
    - po Mszy o 18.00 spotkanie Grupy modlitwy o. Pio;
    - o 18.45 spotkanie organizacyjne przed festynem;
  • wtorek:
    - o 18.45 spotkanie formacyjne Żywego Różańca;
  • środa:
    - o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:
    -  o 17.30 spotkanie rodzin szensztackich z s. Celiną, opieka nad dziećmi będzie zapewniona;
    - o 18.45 spotkanie lektorów;
  • I czwartek miesiąca:
    - o 17.00 w kościele Godzina Święta;
    - podczas Mszy o 18.00 modlić się będziemy o świętość dla kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za ministrantów i ich rodziny;
    - po Mszy św. spotkanie ministrantów i ich rodzin;
  • I piątek miesiąca:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
    - o 17.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego;
    - adoracja Pana Jezusa do 22.00;
  • sobota – święto Narodzenia NMP;
    - o 9.00 zbiórka ministrantów;
    - o 10.00 schola dziecięca;
  • przyszła niedziela:
    - po Mszy o 12.00 zapraszamy na festyn parafialny;
    - w związku z festynem nie będzie Mszy o 15.00;
    - prosimy o ofiarowanie na loterię fantową rzeczy – można je składać w biurze parafialnym albo w zakrystii;
    - przy stoliku z gazetami przyjmujemy deklaracje od osób, które są gotowe upiec na festyn ciasto – ciasta można przynosić do sali św. Wojciecha w sobotę od 17.00 do 19.00 oraz w niedzielę od 7.00;
    - panów prosimy o pomoc od 8.30 w rozstawieniu stołów i krzeseł.

2. Zwracamy się z prośbą o pomoc w postaci nowych ubrań dla dzieci domu dziecka w Winnicy na Ukrainie. Chodzi o koszulki, pidżamy i stroje sportowe dla dzieci w wieku 3-9 lat, kurtki dla dzieci w wieku 16 lat oraz o obuwie. Prosimy, aby to były rzeczy nowe – byłby to wyjątkowy dar, bo te dzieci nigdy jeszcze nowych rzeczy nie otrzymały. Dary można składać do 10 października w biurze Caritas parafialnej lub w zakrystii z zaznaczeniem, że są to rzeczy dla domu dziecka na Ukrainie. Bóg zapłać!

3. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku od 15.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 12.00.

4. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl 5. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, za ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!