X Niedziela zwykła - 10 czerwca 2018 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Mariusz Anderson, lat 47
  • śp. Adam Grzelczyk, lat 88,
  • śp. Piotr Bykowski, lat 68,
  • śp. Wiesława Hołub, lat 53,
  • śp. Władysław Bartoszewski, lat 94, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek - Msza św. o godz 11.30

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 18.30 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    - o 12.00 od kościoła pw. św. Józefa (obok katedry) do kościoła pw. Ducha Świętego wyruszy Marsz dla życia i rodziny – bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w Marszu;
  • poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby, apostoła;
  • wtorek:
    - o 16.00 obok biura bezpłatne porady psychologa;
    - od 16.30 do 17.30 w salce parafialnej (wejście od parkingu) będzie można odebrać zdjęcia dzieci z I Komunii św.
  • środa – wspomnienie św. Antoniego z Padwy;
    - po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie;
  • czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala;
    - po Mszy o 18.00 spotkanie kręgu biblijnego;
  • piątek – wspomnienie bł. Jolanty:
    - od 17.00 okazja do spowiedzi świętej;
  • przyszła niedziela:
    - podczas Mszy świętych gościć będziemy Wspólnotę Emmanuel, która także po Mszy o 18.00 poprowadzi wieczór uwielbienia, a katechezę wygłosi ks. Wojciech Parfianowicz;
    - Rycerze Kolumba organizują zbiórkę makulatury. Dochód  z niej przeznaczony będzie na zakup materiałów edukacyjno – dydaktycznych dla syryjskich dzieci z Aleppo.

2. Pielgrzymów wyjeżdżających na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy prosimy   o wpłatę pozostałej kwoty należności. Jest jeszcze jedno wolne miejsce. Zbiórka przed wyjazdem będzie 23 czerwca o godz. 2.30 przed kościołem.

3. Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie do Grecji prosimy o wpłatę pozostałej należności za wyjazd.

4. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji serdecznie zaprasza na dwudniową… Pieszą Pielgrzymkę Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Górę Polanowską), która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną 23 czerwca (sobota) na Górze Chełmskiej o 12.00. Zakończenie pielgrzymowania w niedzielę po Mszy świętej na Górze Polanowskiej o 15.00. Powrót z Polanowa autokarem.

5. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza do swojej sali przy ul. Staszica 38 na specjalne konferencje dla kobiet – 16 czerwca i dla mężczyzn – 23 czerwca. Szczegóły na stronie www.kochaj.my

6. Zachęcamy do podjęcia studiów teologicznych. Szczegóły na plakacie.

7. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

8. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia!