IV Niedziela Wielkanocna - 22 kwietnia 2018 r.


Zapraszamy codziennie od 7.30 do 18.30 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu. 

1.W tym tygodniu:

 • dziś:
  - trwa w naszej Parafii zbieranie odpowiedzi na przygotowaną przez Radę Parafialną ankietę dotyczącą zamierzonych prac w naszym kościele lub wokół niego – przed kościołem członkowie Rady Duszpasterskiej rozdają ankiety;prosimy o oddanie głosu tych naszych Parafian, którzy nie uczynili tego w poprzednią niedzielę; ankietę może wypełnić na miejscu i wrzucić do skrzynki przed kościołem lub też zabrać do domu i zwrócić w przyszłą niedzielę – wyniki ankiety podamy w niedzielę 6 maja; 
 • poniedziałekUroczystość św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski, naszej Diecezji i Parafii:
  - zapraszamy o 18.00 na Mszę odpustową połączoną z udzieleniem sakramentu bierzmowania – Mszy przewodniczyć będzie ks. Biskup Edward Dajczak; 
 • środa – święto św. Marka, Ewangelisty:
  - o 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  - o 18.00 Msza w intencji modlitewnych kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej;
 • czwartek:
  - o 18.45 spotkanie przed pielgrzymką do Gruzji – jest jeszcze jedno wolne miejsce
  - o 18.40 spotkanie Kręgu Biblijnego
 • piątek:
  - o 17.00 okazja do spowiedzi; 
 • sobota:
  - o 7.00 sprzed kościoła wyjazd mężczyzn na pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu;

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny lub jubileusze składamy życzenia wielu łask Bożych.   

2. Pragniemy poinformować, że uroczystość Rocznicy I Komunii świętej w naszej Parafii odbędzie się w niedzielę – 20 maja podczas Mszy o 12.00.

3. Jest jeszcze sześć wolnych miejsc na pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy w terminie od 23 czerwca do 26 czerwca. W programie: Niepokalanów, Świątynia Opatrzności Bożej, nawiedzenie grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki i muzeum poświęconego ks. Jerzemu, sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, Muzeum Powstania Warszawskiego zwiedzanie Sejmu i miasta. Koszt 440 zł. 

4. Nasza Parafia organizuje wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca do Skrzatusza w sobotę – 12 maja. Koszt 40 zł. Zapisy w ramach zakrystii lub w biurze parafialnym do przyszłej niedzieli włącznie. 

5. Są jeszcze wolne miejsca na kolonie katolickie dla dzieci i młodzieży w terminie od 21 lipca do 2 sierpnia. W tym roku zapraszamy na kolonie do Grecji. W ramach kolonii pobyt w hotelu przy plaży, wycieczki na Górę Olimp, Waterland, Meteory oraz zwiedzanie Budapesztu. Koszt 950 zł i 260 euro. Zapisy w ramach biura parafialnego wraz z zaliczką w wysokości 500 zł.

6. Zapraszamy na rekolekcje wielkanocne od dziś do środy (25.04.2018) wkościele św. Józefa Rzemieślnika, które poprowadzi ks. Rafał Jarosiewicz.  Dziś jeszcze nabożeństwo Słowa o 19.00; od poniedziałku do środy  o 10.00 i o 19.00.

7. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl    

8. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”. 


Dziękujemy za modlitwę, ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia! Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!

ks. Andrzej Hryckowian                               


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec