III Niedziela zwykła - 21 stycznia 2018 r.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej Parafii:

• śp. Wanda Hajduczenia, l. 92,
  • śp. Bolesław Gniady, l. 84,
  • śp. Bronisława Skrobała, l. 58, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek (22.01): Msza pogrzebowa z ciałem w kościele o 11.00, dalsze uroczystości na cmentarzu parafialnym w Dobrzycy.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Zapraszamy codziennie od 7.30 do 17.30 do kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu.

1.W tym tygodniu:

• dziś:
    taca przeznaczona jest na budowę kościołów w diecezji;
  • środa
    – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa
    ;
  • czwartek
    – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła:
    o 18.00 Msza w intencji modlitewnych kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej – podczas Mszy będziemy gościć obraz Królowej Nowej Ewangelizacji Europy;
    - po Mszy krótkie czuwanie z Maryją, przygotowane i prowadzone przez s. Katarzynę, a potem jeszcze krótkie spotkanie w salce z s. Katarzyną;
  • piątek
    – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa:

- o 17.00 spowiedź święta;

2. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

- poniedziałek (22.01) od 16.00: ul. Sianowska, Wopistów;

- wtorek (23.01) od 16.00: ul. Pancerniaków, Walecznych, Hubalczyków, Saperów, Synów Pułku;

- środa (24.01) od 16.00: ul. Kochanowskiego, Reja, Zamenhofa, Norwida, Leśna;

- czwartek (25.01) od 16.00: ul. Gnieźnieńska, Bajkowa, Kubusia Puchatka, Sezamkowa, 4 Marca;

- piątek (25.01) od. 16.00: ul. Zwycięstwa;

- sobota (27.01) od 13.00: ul. Dzierżęcińska, Daktylowa, Limbowa, Sekwojowa, Palmowa, Cyprysowa, Pigwowa, Liliowa, Jałowcowa, Przepiórek, Kacza, Gołębia, Bażancia, Strusia, Indycza, Gęsia, Żurawia, Ptasia, Bociania, Mahoniowa.

Plan całej kolędy umieszczony jest na parafialnej stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń.

3. Podczas trwania kolędy okazja do spowiedzi świętej w dni powszednie 15 minut przed Mszą świętą. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne będzie od wtorku do piątku od 15.00 do 15.45 oraz w sobotę od 10.00 do 11.00.

4. Do końca stycznia w ramach biura parafialnego przyjmujemy deklaracje uczestniczenia w przygotowaniu do bierzmowania uczniów II klas gimnazjum oraz klas siódmych szkoły podstawowej. Prosimy, aby deklaracje składał uczeń w obecności przynajmniej jednego z rodziców.

5. Uczestników pielgrzymki do Gruzji prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 1.000 zł oraz o zwrot karty zgłoszenia.

6. Zapraszamy na naszą parafialną stronę internetową – www.parafiawojciech.pl

7. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” oraz „Tygodnik Wojciechowy”.

Dziękujemy za modlitwę, ofiary i wszelkie wyrazy życzliwości. Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożej Dzieciny!