Rada duszpasterska, która odbyła się w listopadzie 2012r., miała tym razem wyjątkowy charakter, ponieważ połączona została z katechezą neokatechumenalną.
Zanim jednak wysłuchaliśmy Dobrej Nowiny, głoszonej przez katechistów w kościele ustaliliśmy plan na grudzień.
Już teraz zapraszamy na roraty, które będą się odbywały w adwencie o godzinie 6:30, po Mszy świętej przewidziane jest śniadanie.

8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 12:00, którą odprawiać będzie ks. bp E. Dajczak.
Podczas tej Mszy świętej śluby wieczyste złoży s. Natalia ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej, a s. Monika i s. Malwina odnowią śluby czasowe.

9 grudnia adorować będziemy Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Jest to bowiem dzień wieczystej adoracji naszej Parafii.

Dalsza część spotkania Rady duszpasterskiej polegała na udziale w szczególnej katechezie, podczas której głoszony był kerygmat, czyli podstawowe prawdy Ewangelii.
JEZUS CHRYSTUS UMARŁ I ZMARTWYCHWSTAŁ, ABYŚMY ŻYCIE MIELI W OBFITOŚCI.