Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

W urodzinowym prezencie dla Jezusa

choinka2022Przycupnęła skromnie przed prezbiterium. Wystroiła się w tym roku w ciemną zieleń. Ktoś powie, że takie bombki słabo widoczne wśród gęstych gałązek choinki. No cóż… To co chcą sobą powiedzieć, bywa również dla nas niewidoczne.

Gdzie widzimy cierpienia chorych dzieci i zmagania ich rodziców w przeciwnościami losu? Czy słyszymy ich skargi, dzielimy się trudem opieki nad leżącymi chorymi? Najczęściej takie sytuacje znamy z wyciskających łzy filmów, a przecież ludzkich tragedii nie brak i wokół nas.

Zielona bombka to nasza realna pomoc potrzebującym. To kilkadziesiąt złotych, które pozwoli kupić środki opatrunkowe, pielęgnacyjne, pampersy lub po prostu odciąży budżet rodziny chorych.

Wśród szmaragdowych ozdób choinkowych zwiesiliśmy i kolorowe. Są z poprzednich edycji „Prezentu dla Jezusa”, przypominają naszą ofiarność i zrozumienie problemów. Tak jak różnokolorowe bombki błyszczą wśród zieleni, tak nasze dobre uczynki i wsparcie niech będą światełkiem nadziei dla tych, którzy z powodu osobistych tragedii może tracą ją. Wspomóżmy Domowe Hospicjum dla Dzieci.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
15:00 - 16:00

Środa
nieczynne

Czwartek
nieczynne

Piątek
15:00 - 16:00

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec