Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Wspomnienia z wakacji

1Podczas tegorocznego wakacyjnego pielgrzymowania Grupa Modlitwy św. Ojca Pio wraz ze swoim opiekunem duchowym, ks. Zbigniewem Jędrzejczykiem, odwiedziła Domacyno, gdzie znajduje się Figura Matki Boskiej Królowej Narodów, ufundowana przez Filipińczyków jako dar wdzięczności za pontyfikat św. Jana Pawła II.

W tym wyjątkowym miejscu w modlitwie różańcowej polecaliśmy Matce Bożej pokój na świecie, naszą parafię, naszą Grupę i intencje przesłane poprzez parafialną stronę internetową, a podczas Eucharystii modliliśmy się w intencji młodzieży. W homilii ks. Zbigniew cytując przypowieść o siewcy z Ewangelii św. Mateusza wskazywał, że każdy z nas zostaje powołany do konkretnych zadań, dzieł, środowisk, aby życiem swym przynosić obfite plony i budować Królestwo Boże już tu na ziemi, bowiem „ziarnem jest słowo Boże, a siewcą jest Chrystus, każdy, kto Go znajdzie, będzie żył na wieki.”

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00   - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne
w lipcu i sierpniu:

 

Poniedziałek
nieczynne

Wtorek
16:00 - 17:00

Środa
nieczynne

Czwartek
16:00 - 17:00

Piątek
nieczynne

Sobota
10:00 - 11:00Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec