Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Budowa klasztoru Sióstr Maryi

1Drodzy przyjaciele, chciałybyśmy podzielić się z Wami wiadomościami o naszym projekcie budowy klasztoru na Lubiatowie, czyli w naszej parafii! Kwestie administracyjne są już za nami i wreszcie, w lutym, mogłyśmy kupić działkę.

Jeden z naszych przyjaciół, architekt, pracuje od kilku miesięcy nad projektem. Pierwsze etapy projektowania tj. organizacja przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej oraz funkcjonalności budynku posuwają się bardzo sprawnie. Zaczęliśmy również pracę nad koncepcją elewacji. Niestety jeszcze nie możemy Wam pokazać wizualizacji 3D…

W kwietniu rozpoczęłyśmy procedurę wniesienia prośby o pozwolenie na budowę, która może jeszcze trochę potrwać.

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Na obecnym etapie potrzebujemy waszych umiejętności i znajomości. Czujemy się jak mrówki naprzeciw wielkiej góry do zdobycia: 7 sióstr kontemplacyjnych, co więcej - nie wszystkie z Polski, wobec ogromnej pracy, zupełnie spoza naszych specjalizacji! Dlatego tylko z pomocą osób kompetentnych ten klasztor będzie mógł powstać.

Aktualnie szukamy kogoś, kto mógłby zrobić projekt instalacji sanitarnej. Jeżeli ktoś z Was albo z Waszego otoczenia ma uprawnienia, aby wykonać taki projekt, będziemy wdzięczne i prosimy o kontakt.

Szukamy również kogoś, kto mógłby nam pomóc w realizacji wizualizacji 3D naszego projektu. Na razie się z tym nie śpieszymy z uwagi na trwającą jeszcze pracą nad projektem elewacji: mamy nadzieję, że w sierpniu będzie to już gotowe.

Każdego, kto ma wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie i kto jest zorientowany w możliwościach otrzymania materiałów budowlanych, gorąco prosimy o radę i kontakt z S. Segolene +48577818402.

Z serca zawierzamy cały ten projekt waszej modlitwie!

Praca to wielka, gdyż nie dla człowieka jest ten przybytek, ale dla Pana Boga." 1 Krn 29

Ufamy, że Bóg trzyma to wszystko w swoich rękach i już to nam pokazał!

Zapewniamy Was o modlitwie w Waszych intencjach. Zawsze możecie nam je powierzyć konkretnie, telefonicznie lub mailem. (694 645 852, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Za każdą pomoc, Bóg zapłać!

Siostry

www.siostry-gwiazdaporanna.webnode.com

Załączamy kilka zdjęć z dnia poświęcenia działki