Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nawracajmy się każdego dnia

40 dniPoczynając od Środy Popielcowej na naszej stronie po kliknięciu na kartkę z kalendarza znajdziemy drobne zadanie na dany dzień. Nie są one tak skomplikowane, by sprawiały trudność komukolwiek. Trzeba tylko odrobiny chęci do działania, chwili zastanowienia nad sobą lub zmiany w postępowaniu. 

Nawracajcie się!- usłyszymy to zdanie niejednokrotnie w czasie Wielkiego Postu i za każdym razem wprawi nas w zakłopotanie. Bo przecież by się nawrócić, trzeba spojrzeć na siebie krytycznie, ocenić i prawdopodobnie… czym prędzej zatrzymać nasz codzienny bieg za domniemanym szczęściem. Szczęściem tu, na ziemi, które przecież nie będzie wieczne. Rzeczy, o które tak zabiegamy zużyją się, wyjdą mody, staną się niepotrzebne… To wszystko, czym mieliśmy zabłysnąć lub świecić, zmieni się w pył i proch.

Pora zrewidować priorytety. Trzeba nam skupić się na innych rzeczach: trwałych, wiecznych. Czas przestać ślepo wierzyć we własną moc i samowystarczalność. Mało to razy okazywało się, że sił nie starcza, plany się walą, dobre chęci i postanowienia rozwiewają się przy byle pokusach i przeciwnościach? Pora uświadomić sobie własne ograniczenia i zacząć pracę nad sobą. Najlepiej metodą drobnych kroczków. Nie przenośmy gór, wnieśmy w nasze życie więcej spokoju, pokory, miłości, modlitwy. Niech pomogą nam w tym owe proste zadania, które serwować będziemy każdego dnia aż do Wielkanocy.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
13:30  
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek - piątek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec