Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Pasterka, Msze święte w Boże Narodzenie

PasterkiAby umożliwić głębsze przeżycie Świąt Bożego Narodzenia większej liczbie wiernych w tym roku w naszym kościele zostaną odprawione cztery Pasterki: o godzinie 20.00. 21.15, 22.30 i 24.00. Zapraszamy serdecznie Parafian i Gości, należy jednakże pamiętać, że wprowadzony przez władze reżim sanitarny pozwala na przebywanie w naszej świątyni jednorazowo jedynie 65 osobom. Ta liczba nie obejmuje służby liturgicznej ołtarza, lektorów, psalmistów, scholi.

Sobota, II Dzień Świąt Bożego Narodzenia - transmisja z Mszy świętej o godzinie 12:00 - [ link do strony ]

Piątek, I Dzień Świąt Bożego Narodzenia - transmisja z Mszy świętej o godzinie 12:00   - [ link do strony ]

Czwartek, Wigilia - transmisja na żywo z Pasterki o godzinie 24:00 - [ link do strony ]

UWAGA:  Transmisja do YouTube może być za wolna, więc przesyłanie strumienia nie będzie płynne, w efekcie film może się buforować u widzów.

Osobom, które z powodu obostrzeń nie wejdą do kościoła, proponujemy pozostanie na przykościelnym placu, gdzie nowe nagłośnienie zapewni doskonałą słyszalność Eucharystii i godny w niej udział oraz przyjęcie Komunii świętej.

Wszystkich biorących udział w Mszy prosimy o zachowanie wszelkich wymagań: noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego (nie siadajmy bezpośrednio za kimś czy obok), do Komunii podchodźmy zgodnie z przyjętym u nas porządkiem: z lewej strony (patrząc na ołtarz) podchodzą osoby przyjmujące Pana Jezusa na dłoń, z prawej – bezpośrednio do ust.

Prosimy też o respektowanie zaleceń osób porządkowych, które będą starały się, aby udział w Pasterkach i Mszach świątecznych był bezpieczny dla każdego i zgodny z zarządzeniami.

Jednocześnie przypominamy, że Pasterka o północy będzie transmitowana z naszego kościoła. Link do transmisji ukaże się na naszej stronie na chwilę przed rozpoczęciem Mszy św.