Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Trzy dni z o. Pio

o Nazaruk 3W dniach 21-23 września 2020 r. przeżywaliśmy w naszej parafii triduum ze św. Ojcem Pio. Zaproszenie do uczestnictwa przyjęły też osoby z innych parafii. Tegoroczne triduum poprowadził  o. Wiesław Nazaruk ze zgromadzenia zakonnego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Misjonarz dzieląc się z nami świadectwem swego życia i opowiadając o doświadczeniach innych, zachęcał, abyśmy słuchali Słowa Bożego i nim żyli; zapraszał do budowania jak najbliższej więzi z Chrystusem, by stawać się znakiem Jego miłości dla ludzi, do których nas Bóg posyła; zapewniał, iż powierzając swe troski Maryi, która wyprasza nam liczne łaski u swego Syna, możemy zwyciężyć wszelkie zło.

23 września to dzień wspomnienia św. Ojca Pio. W tym dniu podczas Mszy św. dziękowaliśmy Bogu za dar o. Pio oraz  za wszelkie łaski otrzymane przez Jego wstawiennictwo. W modlitwie różańcowej powierzaliśmy intencje składane przez uczestników oraz otrzymaliśmy błogosławieństwo relikwiami (skrawek bandaża z krwią) świętego Patrona.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w triduum, życząc Im opieki i wstawiennictwa św. Ojca Pio na każdy czas.

Przekazujemy krótką modlitwę – egzorcyzm, którą poleca o. Wiesław:

W Imię Jezusa Chrystusa (znak krzyża) związuję i unicestwiam wszystkie duchy złe Mocą Krwi Jezusa Chrystusa i odsyłam do piekła na zawsze, aby nie szkodziły, nie zniewalały i nie dręczyły; by w sercu moim (w sercu N./ w miejscu tym…) nastało Królestwo Jezusa Chrystusa i Niepokalanej Maryi. Amen

 

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
13:30  
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek - piątek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec