Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nowenna w Intencji Ochrony Życia

stopkaZapraszamy Ciebie i Twoją rodzinę, aby wspólnie z Braćmi Rycerzami i katolikami na całym świecie uczestniczyć w Nowennie w Intencji Ochrony Życia, która będzie trwać od niedzieli 4 października do poniedziałku 12 października. W czasie tych dziewięciu dni będziemy modlić się o położenie kresu aborcji, eutanazji i innym przejawom społecznego zła, które owocują rozbitymi rodzinami, nieszczęściem i które zagrażają ludziom najbardziej bezbronnym.

Nowenna przyzywa wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny i czerpie z wyjątkowych myśli papieża Franciszka dotyczących świętości każdego ludzkiego życia. Dołącz do Braci Rycerzy i ich rodzin i módl się o obronę życia. Zapraszamy naszych duszpasterzy i innych parafian, by uczynili to samo. Zjednoczeni na modlitwie będziemy mogli sprzeciwić się zagrożeniom wobec życia – i pokonać je.

Tutaj znajdziesz tekst Nowenny do pobrania. Możesz również zapisać się na newsletter, by otrzymywać codziennie wiadomość e-mail z przeznaczoną na każdy dzień intencją Nowenny. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
13:30  
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek - piątek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec