Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nabożeństwo fatimskie

folderowaMaryja do dzieci w Fatimie powiedziała: „Przychodźcie każdego trzynastego dnia miesiąca, a powiem wam, kim jestem i czego pragnę”.

Na pamiątkę wydarzeń w Fatimie my również w tych dniach od maja do października gromadzimy się na nabożeństwach fatimskich (z uwzględnieniem wszelkich ograniczeń w sprawowaniu liturgii). Pierwsze nabożeństwo- 13 maja po wieczornej mszy świętej.

Trzynasty dzień miesiąca był rzeczywiście dniem objawień, czyli próbą zasygnalizowania nam przez Maryję Jej pragnień. Ukazując sytuację świata: obrazując piekło, to skąd się biorą wojny, prześladowania, cierpienia sprawiedliwych, Maryja wskazuje, co uczynić, aby ten świat był inny, pokazuje drogę uświęcenia oraz drogę przemiany świata w sposób duchowy.

Nie postrzegamy Objawień Matki Bożej w Fatimie przez pryzmat sensacji, choć przez ponad sto lat nagromadziło się wiele ludzkich interpretacji nadprzyrodzonego zjawiska. Maryja nie przychodzi po to, by budzić ciekawość, przepowiadać przyszłość czy pokazywać jakieś kataklizmy. Pani Fatimska zupełnie od innej strony pokazuje duchowy obraz rzeczywistości- to, co się dzieje, jest związane z grzechem człowieka. Stąd potrzeba nawrócenia, pokuty i pewnych aktów, które mogą przyczynić się do zmiany obecnego świata, przez przemianę serc i sumień ludzkich.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:00  
11:00  - dla dzieci
12:00  - suma
13:30  
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

poniedziałek nieczynne

wtorek - piątek
15:00 - 17:00

sobota
10.00 - 12.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.

WAŻNE

tv msza biskup

Jerozolima


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec