Moi Umiłowani, Siostry i Bracia z naszej Rodziny Różańcowej!

rozaniecBardzo mi przykro, że nie spotkamy się w naszym kościele w najbliższą niedzielę na zmianie tajemnic różańcowych. To nie znaczy, że nie spotkamy się wcale… Bo my modląc się na różańcu i należąc do rodziny Maryi zawsze przecież spotykamy się na modlitwie. Więc proszę, jeżeli jest to możliwe, aby każdy i każda z Nas w swoim domu w niedzielę o 17.00 (tak, jak to czyniliśmy do tej pory w naszym kościele) wziął do ręki różaniec i odmówił dziesiątek różańca, rozważając przepisaną dla siebie na kwiecień tajemnicę (kolejną po rozważanej przez każdego i każdą w marcu). Wierzę, że będziemy wtedy naprawdę razem!

INTENCJE NA KWIECIEŃ

Intencja powszechna: Aby wszystkie osoby pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.

Intencja parafialna: O Bożą Łaskę i Miłosierdzie w walce z epidemią oraz o pokój i prawdziwą nadzieję dla świata, dla naszej Ojczyzny, naszych bliskich i nas samych.

Pozdrawiam Was z całego serca i błogosławię na ten trudny czas!

ks. Andrzej

Biuro parafialne:

poniedziałek nieczynne

wtorek - piątek

Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.

tv msza biskup

Jerozolima