Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Na urodziny Jezusa

milkaW kościele naszym wraz z rozpoczęciem Adwentu jak co roku stanęła choinka. Tym razem wystrojona w lawendowe bombki wygląda jak reklama popularnej czekolady. Jednak myliłby się ktoś podejrzewając, że Milka ma jakiś udział w działaniach naszej parafii.

Lawendowe bombki - mimo iż droższe niż czekolada- prawdopodobnie będą się cieszyły nie mniejszym powodzeniem niż słodycze. Nie stoi za nimi żaden znany i lubiany skoczek narciarski reklamujący produkt a i tak- mamy nadzieję- choinka zostanie ogołocona z ozdób. Przypuszczenia nie są bezpodstawne- znamy ofiarność naszych Parafian. Ponadto przemawia za tym cel, na jaki przeznaczony zostanie dochód ze sprzedaży bombek. W całości będzie on przekazany siedemnastolatkowi z naszej parafii, borykającemu się z reumatoidalnym zapaleniem stawów. To bardzo bolesne schorzenie, które na wiele dni w roku eliminuje Aleksandra z życia szkolnego i towarzyskiego. Aby wspomóc go w walce z chorobą i bólem wystarczy zdjąć z choinki bombkę i złożyć ofiarę (sugerowana cena 50 zł). Wielkim dobrem będzie dołączenie do tego modlitwy w intencji chorego.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek i czwartek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.

WAŻNE

Jerozolima

 


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec