Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Być jak św. Marcin...

pampers11 listopada Kościół wspomina św. Marcina. Mimo iż życie tego świętego, jak na żołnierza rzymskiego a później biskupa przystało,  obfitowało w wiele ciekawych i ważnych dla historii i Kościoła momentów, najbardziej chyba pamiętany jest z opowieści o żebraku, z którym podzielił się płaszczem. W tymże płaszczu następnej nocy św. Marcinowi objawił się sam Jezus, chwaląc jego miłosierdzie. Każdego roku w okolicy święta świętego Marcina zachęcamy do brania przykładu z niego i dzielenia się z potrzebującymi tym, czego im najbardziej brakuje. Tym razem, po konsultacji z Domowym Hospicjum Dziecięcym, zachęcamy do złożenia daru nietypowego.

Potrzebne są pampersy (rozmiar 4, 5, 6) i pieluchomajtki (rozmiar 1, 2- DO KUPIENIA W SKLEPACH MEDYCZNYCH).

To środki niezbędne w pielęgnacji chorych dzieci. Ofiarowanie ich będzie nie tylko materialną pomocą dla opiekunów dzieci, ale i znakiem solidarności z cierpiącymi dziećmi i ich rodzinami, wyrazem troski o najmniejszych w naszej chrześcijańskiej wspólnocie.

Dary będzie można złożyć w niedzielę 10 listopada 2019 r. Spodziewamy się, że nasi Parafianie wiernie naśladować będą postawę hojności św. Marcina. Już teraz składamy wszystkim serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

 

P.S.

O efektach akcji można przeczytać w koszalińskim wydaniu "Gościa Niedzielnego".

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

poniedziałek nieczynne

wtorek - piątek
15:00 - 17:00

sobota
10.00 - 12.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.

WAŻNE

tv mszabiskup

 blogoslawienstwo pokarmow

 

Jerozolima


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec