Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Z ziemi włoskiej do Polski...

IMG 20190703 145917789 HDRAOstatnie dni kolonii różniły się nieco od pozostałych. Braliśmy udział w kilku wycieczkach. Najpierw odwiedziliśmy Taorminę - piękne miasteczko, z którego rozciągał się malowniczy widok na Etnę oraz cieśninę Messyńską. Mieliśmy okazję zobaczyć katedrę pw. św. Mikołaja, teatr antyczny, z którego widoczny był wulkan i bogate w roślinność ogrody.
Kolejnego dnia wieczorem zwiedziliśmy centrum miasteczka, na obrzeżach którego mieszkaliśmy - Giardini Naxos. W piątek całe popołudnie poświęciliśmy na Etnę. Wjechaliśmy autokarem na wysokość 2000 m.n.p.m stamtąd dalej o własnych siłach wspólnie z pilotem podziwialiśmy wygasłe kratery pasożytnicze, a część grupy wybrała się trochę wyżej. Obraz, który nas otaczał robił naprawdę wrażenie. Cześć z nas w plecakach i kieszeniach miała pamiątkowo zastygłą lawę. Niektórzy zabrali jej tak dużo, że ciężko było im dojść do autokaru :)
W sobotę ruszyliśmy w podróż do domu. Po drodze czekał nas jeszcze całodzienny pobyt w parku rozrywki - Gardaland, który leży w sąsiedztwie jeziora Garda. Wszyscy korzystaliśmy na miarę swoich możliwości z atrakcji. Jedni pochłonięci rollercoasterami, inni atrakcjami wodnymi, jeszcze inni strzelaniem z wodnych armatek do ludzi :) Dzień zleciał szybko i wyruszyliśmy w dalszą drogę do naszych domów.
Po długiej podróży bezpiecznie dotarliśmy do Koszalina witani przez naszych najbliższych. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego wyjazdu.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek i czwartek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.

WAŻNE

Jerozolima

 


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec