Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Festyn parafialny

6FFZielone Świątki w tym roku obchodziliśmy bardzo hucznie. Uświetniła je Msza prymicyjna ks. Juliusza Kisiela, po której zebraliśmy się na przykościelnym placu na parafialnym festynie. Dopisała pogoda- bardzo ciepło, choć nie upalnie- można więc było spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu. Panie domu zostały zwolnione z obowiązku gotowania niedzielnego obiadu, gdyż zaopatrzenie na festynie zadowoliło nawet wybrednych.

Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa- kusiła wieloma cennymi nagrodami (telewizor, pralka, większe i mniejsze AGD, vouchery na usługi i wypoczynek). Specjalną  nagrodę ufundował (i osobiście wręczył) Prezydent Miasta Koszalina p. Piotr Jedlliński za konkurs organizowany, by promować zachowania energooszczędne związane z transportem niskoemisyjnym na terenie naszego miasta. Słowa podziękowania należą się Studentom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie, którzy zorganizowali pokaz ratownictwa oraz prowadzili zabawy i konkursy dla dzieci. W zagospodarowaniu czasu najmłodszych uczestników festynu pomogła Rada Osiedla Rokosowo, fundując zabawę na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach.

Wszystkim za pomoc w organizacji serdecznie dziękujemy: sponsorom, obsłudze stoisk, biorącym udział z zabawach i konkursach, a także tym, którzy chcieli spędzić z nami to niedzielne popołudnie. BÓG ZAPŁAĆ!

 

Dziękujemy p. Rafałowi Siwkowi za udostępnienie zdjęć.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

wtorek i czwartek
16:00 - 17:00

sobota
10.00 - 11.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.

WAŻNE

Jerozolima

 


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec