Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

24 godziny dla Pana

Niechętnie spowiadający się będą musieli znaleźć sobie inną wymówkę niż "nie było kiedy". Od piątku 29 marca 2019 r. do soboty 30 marca w kaplicy pw. Chrystusa Króla przy kościele pw. Ducha Świętego trwać będzie inicjatywa "24 godziny dla Pana". Polega ona na adoracji Najświętszego Sakramentu połączonej z możliwością spowiedzi. Rozpocznie się i zakończy odmówieniem Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Czy naprawdę potrzebne są nocne dyżury księży spowiedników? Sceptyk powie, że jak ktoś poszukuje możliwości spowiedzi, to zawsze okazję znajdzie. To prawda. Jednak z drugiej strony dla niektórych dobrą wymówką niespowiadania się jest praca do późnych godzin każdego dnia, także w niedzielę. Dali się ponieść wirowi pracy, pogoni za dobrami oferowanymi przez współczesne czasy, w konsekwencji oddalili się od Kościoła.

Ta noc jest właśnie dla nich: dla zapracowanych, dla przebywających na pograniczu wiary i niewiary, dla tych, którzy zastanawiają się nad swoim życiem i jego wymiarem religijnym, i mimo że nie przeżywają na co dzień ważnych momentów duchowych, mają potrzebę powrotu do uduchowienia. Ale też dla wszystkich, którzy za dnia nie mają odwagi wejść do kościoła, potrzebują więcej czasu, żeby się zebrać w sobie, a często moment odwagi nachodzi ich dopiero wieczorem. Również i księża będą mieli więcej czasu, by wytłumaczyć, o co tak naprawdę chodzi w spowiedzi, dlaczego jest dla nas tak ważna, pomogą przygotować rachunek sumienia tym, którym sprawia on kłopot.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

 Biuro parafialne:

 

poniedziałek nieczynne

wtorek - piątek
15:00 - 17:00

sobota
10.00 - 12.00


Spowiedź św.
20 minut przed każdą Mszą św.


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec