Bal nad bale

bal karnawalPo raz kolejny w naszej parafii odbył się bal karnawałowy dla dzieci poprowadzony przez Siostry szensztackie. W tym roku wodzirejem była s. Aleksandra.

Przedział wiekowy uczestników balu wyniósł od trzech lat wzwyż. "Dyplomatycznie podamy, iż górna granica wieku to 18 lat - dzięki temu unikniemy zakłopotania wśród dorosłych wspaniale bawiących się z dziećmi.

Tańce, tańce i tańce - tak pewnie wyglądałby bal, gdyby nie fakt prowadzenia go przez siostrę i młodzież szensztacką. Nasi młodzi Parafianie mieli okazję uczestniczyć w konkursach i karaoke. Nie zabrakło też przerwy na słodkie "co nie co" i... flesze reporterki "Gościa Niedzielnego" oraz światła kamery "Telewizji Kablowej Koszalin TV MAX".

Zachęcamy do przeczytania artykułu: Zakonnica poprosiła ich o rękę i obejrzenia dołączonej do niego galerii.

Jak podsumować tegoroczny bal karnawałowy w naszej Parafii? Krótko, zwięźle i na temat:
"JESTEŚMY DO TAŃCA I DO RÓŻAŃCA!"

W czasie wakacji !