Drodzy Parafianie!

Dziękuję za otwarcie drzwi Waszych domów i serc. Wierzę głęboko, że poprzez wizytę kolędową sam Chrystus przychodzi do Was. Czytamy w Ewangeliach, że Jezus bardzo chętnie odwiedzał domy: był u Piotra, Jaira, Zacheusza, Marii, Marty i Łazarza i jestem pewny, że przyszedł i do Waszego domu. On chce być tam, gdzie jest człowiek. Przychodzi tam, gdzie otwierają się dla Niego drzwi.

Nasze czasy nie są łatwe, zapewne także dla Was. „Lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły; biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą” (Iz 40,31).

Życzę, aby te słowa Pisma świętego pomogły Wam wierzyć w obecność Bożą w Waszym życiu, aby dawały światło nadziei w piękne i w pochmurne dni oraz napełniały Wasze serca Bożą miłością.

C+M+B 2023 na drzwiach Waszych domów (od pierwszych liter: Christus mansionem benedicat) to jak modlitwa – niech Chrystus błogosławi mieszkanie. Błogosławieństwo Boże, które przyniesie do Waszych domów kapłan, niech będzie z Wami i pozostanie na zawsze!

Z modlitwą – ks. Andrzej Hryckowian

SPotkania1Przygotowanie do I Komunii św.

Podajemy w linku terminy spotkań w grupach rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Serdecznie zapraszamy na spotkania!

Zamieszczamy również nagranie pierwszej konferencji Rodziców dla Rodziców. Oddajemy głos Natalii i Michałowi.