Kolejne prace parafialnego zespołu synodalnego

liturgiaAAby prace parafialnego zespołu synodalnego przebiegały sprawnie, synodalna Komisja do spraw kultu Bożego przygotowała ankietę, mającą się przyczynić do rozwoju życia liturgicznego w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Potrzebujemy szczerych głosów z naszej wspólnoty parafialnej i innych, aby, poszukując rozwiązań, Komisja mogła wziąć pod uwagę realnie istniejące sytuacje.

W ankiecie chodzi nie tylko o wskazanie trudności czy problemów, z którymi boryka się parafia na płaszczyźnie życia liturgicznego, ale głównie o podzielenie się udanymi rozwiązaniami i pomysłami.

Kwestie zawarte w ankiecie nie wyczerpują tematyki związanej z liturgią. Tym cenniejsze będą zatem głosy, które zwrócą uwagę na jeszcze inne, ważne zagadnienia, być może nieuwzględnione w przygotowanej ankiecie.

Ankietę można pobrać (pobierz) i wydrukować, po wypełnieniu złożyć w zakrystii lub na tacę. Można też przesłać ją pocztą elektroniczną w formie pliku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., umieszczając poszczególne odpowiedzi bezpośrednio pod pytaniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączą się w pracę!