Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Grupa Modlitwy o. Pio prostuje ścieżki

patch 003Korzystając z gościnności Sióstr Szensztackich, w sobotę 9 grudnia, Grupa Modlitwy św. o. Pio przeżywała adwentowy dzień czuwania pod hasłem „Prostujcie ścieżki dla Niego. Cnoty przeciw grzechom”.
Czytając wybrane fragmenty Pisma Świętego zastanawialiśmy się wraz opiekunem naszej Grupy Modlitwy, ks. Zbigniewem Jędrzejczykiem, w jaki sposób zwalczać grzechy i jakim dobrem można je pokonać.

Byliśmy zgodni, że: należy troszczyć się o to, aby miłością zwalczać w sobie zło, rozwijać wdzięczność, ofiarowywać swoją pracę Bogu, szanować drugiego człowieka, tak jego ciało, jak i ducha, przebaczać sobie i innym, rozwijać w sobie odpowiedzialność za drugiego człowieka, za jego przyszłość i zbawienie.

Bezpośrednio po Mszy świętej, w modlitwie różańcowej przez wstawiennictwo Maryi i św. o. Pio, polecaliśmy Bogu papieża Franciszka, naszą ojczyznę, diecezję i parafię oraz intencje otrzymane poprzez parafialną stronę internetową od osób oczekujących na modlitwę.

Czuwanie zakończyło się uszanowaniem relikwii św. ojca Pio.

Bezpośredni kontakt

kontakt tel

 

 

Wybrane kazania

audio 01

Msze święte

Niedziela

7:30  
9:00  
 10:30  - dla dzieci
12:00  - suma
15:00  
18:00  - dla młodzieży


Dni powszednie

7:00  
18:00  


Hospicjum

 niedziela:  godzina  16:00 
środa:  godzina  16:00

aaa

Biuro parafialne

W czasie wakacji !

wtorek:  15:00 - 17:00 
piątek:  15:00 - 17:00

 


26 wsd koszalin26 barka tv   26 dobre media     26 dzielo biblijne   GN logo jpg newlogo diec